Partnerzy

Współpracujemy z tymi, którym bliska jest kultura i piękno naszego regionu. Jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy napełniają tradycję duchem nowoczesności. Bliscy są nam pasjonaci z wizją przyszłości. Inspirują nas do tego, by odkrywać to, co nowe i lepsze na drodze, którą odziedziczyliśmy.

Do naszych strategicznych partnerów należy Karczma Taberska, w której regularnie odbywają się słynne na Babimojszczyźnie imprezy kulturalne. Karczma zapewnia nam catering, a wśród dań smakołyki regionalnej kuchni. W razie potrzeby, nasz partner oferuje również komfortowe miejsca noclegowe. 

Patronem artystycznym naszej przestrzeni twórczej jest Michał Malitowski – światowej sławy tancerz, choreograf i nauczyciel. Wielokrotny Mistrz Świata, Europy i Polski w tańcach latynamerykańskich pochodzi z Zielonej Góry, i to właśnie u nas przygotowuje się do swoich najważniejszych turniejów, trenuje swoich podopiecznych i organizuje warsztaty artystyczne.

Naszym partnerem i źródłem inspiracji jest Firma Noti i jej Galerie w Polsce, z którą łączy nas idea nowoczesności wygodnej i przytulnej. Takie właśnie są nasze wnętrza i tak projektujemy nasze otoczenie.

Karczma Taberska

Karczma Taberska

Michał Malitowski

Michał Malitowski

Galerie NOTI

Galerie NOTI