Spichlerz/Loft Kolesin
Pokoje do wynajęcia. Atrakcyjne miejsce do pracy i wypoczynku. Okazja do spotkań w pięknym krajobrazie Ziemi Lubuskiej.

Miejsce wypoczynku

Nasi mieszkańcy na pewno odczują i docenią nie tylko wygodę miejsca, które oferujemy, ale również jego niezwykłe piękno.

 

Spichlerz/Loft Kolesin leży na uboczu niewielkiej wsi, gdzie panuje cisza i spokój. Piękny park, który znajduje się obok budynku, prowadzi do brzegu jeziora. Dookoła Kolesina rozciągają się pola i lasy.

 

To raj dla tych, którzy kochają przyrodę, amatorów kąpieli, wędkowania, spływów kajakowych, wędrówek leśnych i grzybobrań. To również gratka dla poszukiwaczy śladów przeszłości. Spichlerz jest częścią dawnego majątku ziemskiego, którego centrum stanowi prastary dworek.

Loft pracy twórczej

Spichlerz/Loft Kolesin stoi otworem przed ludźmi kultury i sztuki. Oferujemy przestrzeń dla przedsięwzięć artystycznych. Chcemy, by nasz klimatyczny loft wyzwalał kreatywność mieszkańców i zapewniał im warunki do codziennej i niecodziennej pracy.

 

Zapewniamy miejsce, gdzie mogą odbywać się warsztaty, próby, treningi. Gdzie można zorganizować kameralne pokazy i wystawy. Niech niepowtarzalne wydarzenia rozgrywają się w unikatowym otoczeniu.

 

Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki, aby właśnie u nas tworzyli i realizowali swoje wizje, projekty i idee.

Przestrzeń dla biznesu

Dobre pomysły rodzą się w dobrym środowisku. Skuteczne działanie potrzebuje skutecznych bodźców. Komunikacja i współpraca wymaga odpowiedniego otoczenia.

 

Spichlerz/Loft Kolesin został zaprojektowany z myślą o ludziach biznesu. W naszych pomieszczeniach mogą odbywać się szkolenia, konferencje, seminaria i inne spotkania biznesowe.

 

W komfortowych warunkach, które oferujemy, dojdzie do skutku każda integracja i team-building. Dbamy o luksus nie tylko pracy, ale i odpoczynku po pracowitym dniu.